Visas kategorijas
Par mums

Kompanijas profils

1993. gadā Changsha Shili Superhard Material Co., Ltd tika dibināta Ķīnā, kļuva par profesionālu sintētisko dimantu ražotāju un piegādātāju. Ar nepārtrauktu izgudrojumu un tehnoloģiju jauninājumiem mēs esam stingri nostiprinājuši savu pozīciju kā viens no lielākajiem un profesionālākajiem superabrazīvo materiālu ražotājiem šajā jomā.

Vairāk nekā 20 gadus pamatdarbība ir bijusi sintētiskā dimanta pulvera un kubiskā bora nitrīda (CBN) sintēze un apstrāde. Lai turpinātu savu izaugsmi, mēs esam paplašinājuši savu ražošanu un uzņēmējdarbību, iekļaujot mikronu pulvera un metāla pārklājumu izstrādājumus.

Shili firmas superabrazīvos materiālus galvenokārt izmanto tradicionālajās būvniecības, mašīnbūves un juvelierizstrādājumu apstrādes nozarēs. Veicot turpmāku izpēti, mūsu produkti ir paplašināti dažās jaunās pievienotās vērtības jomās, piemēram, aviācijā, automobiļos un elektronikā. Turklāt mums ir bijusi nozīmīga loma arī jaunajā enerģijas izpētes nozarē, piemēram, ieguves rūpniecībā, naftā un gāzē. Visas superabrazīvas tiek izmantotas lietojumprogrammās, ieskaitot griešanu, urbšanu, slīpēšanu, pulēšanu un apgriešanu.

Uzņēmums Shili vienmēr koncentrējas uz stabilas un nemainīgas kvalitātes un pielāgotu produktu un pakalpojumu piegādi klientiem. Ņemot vērā pastāvīgo šo misiju, mūsu produkti ir baudījuši lielu popularitāti vietējā un ārzemēs. Izveidojot ciešu stratēģiskās attīstības partnerību ar mūsu klientiem, Shili palīdz uzlabot un nepārtraukti produktivitāti.

Ekstrēmo īpašību dēļ sintētiskais dimants un CBN spēj atrisināt dažas no pasaulē lielākajām rūpnieciskajām problēmām, atstājot superabrazīvus piemērotus, lai nākamajās desmitgadēs ieietu aizraujošā nākotnes izaugsmes jomā. Shili ir gatavs būt jūsu labākais partneris!


Uzņēmuma misija

Lai augtu kopā ar mūsu klientiem, un darbiniekiem ir viens un tas pats

Uzņēmuma gars

Komandas darbs, drosme, radīt izcili

Uzņēmuma sauklis

Es varu, es daru, es uzvaru!

apliecība

apliecība

Sertifikācija

apliecība

Sertifikācija

apliecība

Sertifikācija

apliecība

Sertifikācija

apliecība

Sertifikācija

apliecība

Sertifikācija

apliecība

Sertifikācija

fabrika