Visas kategorijas
Jaunumi

Shili apmeklē izstādes gan ārvalstīs, gan ārvalstīs

Laiks: 2023-04-04 Rezultāti: 22

Dažu pēdējo gadu laikā Shili ir apmeklējis daudzas izstādes Ķīnā, piemēram, Džendžou Starptautisko abrazīvu un slīpēšanas ekspozīciju, stikla ekspozīciju Šanhajā. Un izstāžu telpā mēs sadraudzējāmies ar daudziem cilvēkiem gan mājās, gan ārzemēs, līdz šim mēs joprojām esam uzturēt ne tikai biznesa attiecības, bet arī labas draugu attiecības vienam ar otru.

4. gadā no 14. līdz 16. septembrim notiks 2017. Ķīnas Žendžou starptautiskā abrazīvu un slīpēšanas izstāde, kuras galvenais mērķis ir izstādīt superabrazīvus un slīpēšanas instrumentus, īpaši cieto materiālu un tā izstrādājumus. Shili arī apmeklēs šo izstādi, mūsu stends Nr.A078-A079. Laipni lūdzam mūsu stendā.

Vēl viena nozīmīga izstāde, kuru Shili apmeklēs, ir GrindTec 2018 Augsberijā, Vācijā no 14. līdz 17. martam. Tā ir lielākā starptautiskā slīpēšanas tehnoloģiju izstāde pasaulē. Tagad mēs jau esam rezervējuši stendu, un šī ir arī pirmā reize, kad mēs apmeklējam starptautiskā izstāde ārzemēs.

Mēs esam daudz sagatavojušies izstādēm, ceram uzzināt vairāk draugu supercieto materiālu nozarē, kā arī ceram, ka mums būs vairāk iespēju strādāt ar izciliem uzņēmumiem iekšzemē un ārzemēs.

Shili ir gatavs jums nodrošināt vislabāko kvalitāti un servisu!