Visas kategorijas
Jaunumi

Shili personāla ceļojumu aktivitātes

Laiks: 2023-05-10 Rezultāti: 12

Gadu gaitā shili ievēro uz cilvēkiem orientētu, cilvēkvadības ieviešanu, katru gadu organizē personāla braucienus, ievērojami raisījis darbinieku entuziasmu, iniciatīvu un entuziasmu, palielinot viņu piederības sajūtu, lai darbinieki fiziski un garīgi pietiekami atpūstos un relaksācija.

2018. gada maijā Shili organizēja vienas dienas ekskursiju uz Guilinu. Pa ceļam smejamies dzīvīgā atmosfērā, kopā ļaujamies skaistajiem dabas skatiem. Katrā vietā mēs uzņemam daudz skaistu fotoattēlu. Šajā ekskursijā darbinieki ne tikai izbauda skaisto ainavu, bagātu amatieru dzīvi, audzina mūsu noskaņojumu, bet arī daudz ko izjutuši. Bija jūtams, ka tikai vienoti kopā spēs pārvarēt grūtības un gūt lielus sasniegumus. Tas ievērojami uzlabo Shili darbinieku saliedētību un solidaritāti.

Pēc ekskursijas darbinieki pilnībā apzinās uzņēmuma patiesās rūpes un iedrošinājumu, cer, ka uzņēmums rīkos vairāk šādu pasākumu un veltīs lielāku entuziasmu, strādājot kopā, ar izcilāku sniegumu, lai atgrieztu uzņēmuma rūpes.